Yhteystiedot

Steelcomp Vaasa Oy

Tapionkatu 5
65230 VAASA
Puh. 040 504 7800
sc@steelcompvaasa.fi
Y-tunnus: 2639522-3

Katso laskutustiedot tästä!

Steelcomp Oy

Kehätie 6
62200 KAUHAVA
Puh. 050 562 1679
myynti@steelcomp.fi
Y-tunnus: 2743546-9

Katso laskutustiedot tästä!

Haluatko meille töihin?

Steelcomp etsii jatkuvasti metallialan osaajia Vaasaan ja Kauhavalle.


Jätä hakemus niin olemme sinuun yhteydessä, mikäli osaamistasi
vastaava työpaikka tulee hakuun. Lähetä cv osoitteeseen:
sc@steelcompvaasa.fi

Kannatus- ja sponsorointiasioissa

ota yhteyttä sc@steelcompvaasa.fi

Myynti

Pekka Herttua

Myynti / Vaasa
050 438 6671
pekka.herttua@steelcomp.fi

Mika Hautanen

Myynti / Vaasa
040 356 9743
mika.hautanen@steelcompvaasa.fi

Jukka Välikangas

Myynti / Kauhava
050 576 4890
jukka.valikangas@steelcomp.fi

Jani Kallio

Myynti ja Tekninen tuotannon suunnittelu / Vaasa
040 350 0456
timo.viitanen@steelcompvaasa.fi

Ari Koski

Myynti / Vaasa
040 504 7800
ari.koski@steelcompvaasa.fi

Tuotanto

Timo Viitanen

Tuotanto- ja kehitysjohtaja
040 350 0456
timo.viitanen@steelcomp.fi

Jukka Haatainen

Tuotantopäällikko / Kauhava
040 632 9099
jukka.haatainen@steelcompvaasa.fi

Päivi Kauranen

Laatupäällikkö / Vaasa
044 491 8966
paivi.kauranen@steelcompvaasa.fi

Esa Kojo

Tuotantopäällikkö
/ Vaasa
040 541 5181
esa.kojo@steelcompvaasa.fi

Hallinto ja talous

Kimmo Niska

Myynti / Toimitusjohtaja
050 562 1679
kimmo.niska@steelcompvaasa.fi

Henna Kumpula

Tilaustenkäsittely ja laskutus / Kauhava
050 467 4458
henna.kumpula@steelcomp.fi

Monika Bergman

Tilaustenkäsittely / Vaasa
040 632 9099
monika.bergman@steelcompvaasa.fi

Teija Nikkola

Tilaustenkäsittely / Vaasa
040 544 3135
teija.nikkola@steelcompvaasa.fi

Marita Lehtonen

Laskutus / Vaasa
040 632 9099
monika.bergman@steelcompvaasa.fi

Ota yhteyttä

Voit myös lähettää yleisen kyselyn niin asiantuntijamme ottaa sinuun yhteyttä.

  • Kenttä on validointitarkoituksiin ja tulee jättää koskemattomaksi.